ADÜ Menü

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi
Kalite Koordinatörlüğü

Üniversite Haber Merkezi
26
01
ABD Tahıl Konseyi ve ABD Tarım Bakanlığından Ziraat Fakültemize Ziyaret Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Su Ürünleri Mühendisliği Bölümü ile ABD Tahıl Konseyi (US Grains Council, USGC) arasında imzalanan iyi niyet sözleşmesi çerçevesinde oluşturulan projenin biten ilk etabını değerlendirmek ve bundan sonra yapılacak çalışmaları planlamak amacıyla ABD Tahıl Konseyi ve ABD Tarım Bakanlığı yetkilileri bir araya geldi.
26
01
Araştırma Görevlimizin Tezi İkincilik Ödülü Aldı Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü Araştırma Görevlisi Dr. Ayşe Yılmaz, Gazi Üniversitesi tarafından düzenlenen “En Başarılı Doktora Tezi” yarışmasında, Prof. Dr. Serçin Karataş danışmanlığında yazmış olduğu “Açık ve Uzaktan Eğitim Öğrencilerinin Öğrenime Devam Etme ve Öğrenimi Bırakma Nedenlerinin İncelenmesi” adlı teziyle ikincilik ödülüne layık görüldü.
26
01
Didim Kaymakamı Rektörümüzü Makamında Ziyaret Etti Didim Kaymakamı Can Kazım Kuruca, 25 Ocak 2023 tarihinde Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’i makamında ziyaret etti.
26
01
Buharkent Meslek Yüksekokulu Akademik Kurul Toplantısı Gerçekleşti Akademik Kurul Toplantısı, Buharkent Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda 25 Ocak 2023 tarihinde Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Aytaç başkanlığında akademik personelin katılımlarıyla gerçekleşti.